Advice
in lithuanian

Aprangos kodai

Etiketas arba tinkama elgsena atskleidžia jūsų vidinius principus. Atitinkamai elgiatės, kai rūpinatės kitų žmonių poreikiais. Stengiatės ne savo, o kitų naudai, ir jūsų geranoriškumas parodo atidumą, o ne tai, kad norite gerai pasirodyti.

Aksesuarai – garderobo akcentai

…tai kaip razinos pyrage ar prieskoniai patiekale. Aksesuarų paskirtis: papuošti drabužius, sukurti klasikinių drabužių komplektą konservatyviai madingą, priderinti, pabrėžti išvaizdą, plaukai, makiažas, kojinės, akiniai – taip pat aksesuarai.

Apsipirkimas spintoje

Ar turite pilną spintą drabužių, tačiau „neturite kuo apsirengti“? Manau, kad visi kartkartėmis taip jaučiamės ir bent retkarčiais pasakome. Dažniausiai nutinka taip, kad perkame ne tuos drabužius, kurių šiuo metu labiausiai reikia…

El. pašto etiketas

Kad galėtume efektyviai dirbti su žmonėmis ir atlikti daug darbų drauge, mes turime išmokti kurti savitarpio supratimo santykius. Mums tenka bendrauti, susipažinti, įgyti pasitikėjimo ir daug kitų dalykų, kurie padeda atlikti darbus…

Kaip įveikti stresą?

Dabar tapo labai madinga skųstis ir minėti žodį „stresas“. Net menkiausią įprastą susierzinimą apibūdiname tuo žodeliu. Stresas yra kur kas daugiau nei paprastas susierzinimas. Stresas trumpina gyvenimą.

Kaklaraiščio rišimo būdai

Kartais kaklaraiščio rišimas gali tapti tikru galvos skausmu ne tik vyrams, bet ir moterims, kurios nori pagelbėti. Puikūs patarimai, kaip rišti kaklaraištį padės sutaupyti ne tik marias laiko, bet ir išvengti neretai kylančio streso.

Ką pasiimti į kelionę?

Stilius pristato jūsų asmenybę. Visų pirma apsvarstykite aprangos reikalavimus: su kokio tipo verslo organizacija turėsite susitikimą – rafinuota, elegantiška ar su nesuvaržyta? Taip pat apgalvokite: koks jūsų kelionės tikslas…

Mandagumas viešumoje

Grakščios manieros, mandagi elgsena ir malonus bendravimas. Tai menas pasakyti “Prašom” ir “Ačiū”. Mandagumas susijęs su pilietiškumu, nes reikalauja su kitu elgtis pagarbiai, neįžeisti, nepaisant to, jog galbūt pats nepritari ir turi kitą nuomonę.

Mandagumas gatvėje

Einame gatve? Kuria kryptimi eiti? Blokuojamas visas šaligatvis … eina „siena“ žmonių. Atminkite, jog šaligatvis priklauso ne tik jums. Eikime dešine šaligatvio, perėjos puse. Eikite šaligatvio dešine puse. Tačiau…

Mandagumas svarbus

Apie mandagumo smukimą informuojama tiek JAV, tiek visose kitose pasaulio šalyse: antraštės skelbia apie nevaldomus miestų tarybų posėdžius, siautėjimą keliuose, plačiai paplitusį nemandagų elgesį ar koneveikimą telefonu, grubumą gatvėse…

Nuo flirto link seksualinio...

Yra skirtumas tarp flirto biure ir biuro romano, taip pat ir seksualinio priekabiavimo. Flirtas – tai tarsi erzinimas, biuro romanas – kartais draudžiamas organizacijos vidaus taisyklių, seksualinis priekabiavimas – neteisėtas ir baudžiamas įstatymo.

Organizuojate Kalėdinį vakarėlį

Planuojate surengti vakarėlį. Vis dažniau įvairius renginius organizacijose rengia patys įmonės darbuotojai ar vadovų įgalioti organizacijos asmenys. Žinoma, kai veikla buvo intensyvesnė ir pajamos didesnės buvo paprasčiau…

Kvietimas

Įvairiomis progomis rengiame vakarėlius. Tai puiki priežastis švęsti ir padėti žmonėms gerai
praleisti laiką. Juk vakarėlyje dalyvauja skirtingose srityse dirbantys žmonės, o tai puiki…

Rytinis pasisveikinimas

Ką pasakytumėte apie žmogų, kuris atvykęs į darbą nesisveikina ar ignoruoja draugišką šypseną? Ar jau toks blogas rytas ir taip prastai, kad ir aplinkiniams linki blogos nuotaikos?

Sezoninis išpardavimas

Pirkite tik tai, ko tikrai reikia! Kiekvienas gali atrodyti ir jaustis puikiai. Paslaptis – renkitės derindami jums tinkančių spalvų drabužius pagal figūrą, asmenybę ir gyvenimo būdą.

Tiesioginio bendravimo menas

Bendravimas – tai menas. Mes einame į sporto klubus ir dailiname savo kūno linijas ar auginame raumenis, tačiau dažniausiai nesusimąstome, kad reikia pasipraktikuoti, jog mūsų bendravimas taptų…

Tinkama ir netinkama kasdienė biuro apranga

Profesionali darbuotojų išvaizda priklauso nuo verslo šakos ir dirbamo darbo. Šiuo metu populiarėja kasdienė verslo (angl. Business casual), arba penktadienio, apranga, tačiau…

Vairuotojų mandagumas

Vairuotojų etiketas turėtų būti bendras jausmas ir pagarba visiems, esantiems eismo dalyviams. Tai pagrindinis reikalavimas, kad vairuoti būtų saugu.

Vestuvės. Planuokite savo gražiausią gyvenimo ir meilės šventę

Dviejų žmonių sutarimas eiti drauge gyvenimo keliu – didelis sprendimas. Vestuvių ceremonija – reikalauja pasiruošimo…

Vyriškas įvaizdis ir laikrodis

Laikas gali būti Jūsų atkaklumo sąjungininkas arba jūsų priešas – viskas priklauso nuo to kaip Jūs jį išnaudojate. Laikrodžiais mėginame laiką suskaičiuoti arba jie padeda mums orientuotis.

Vizitinė kortelė – asmens įvaizdžio dalis

Kai plėtojate verslo santykius užsienio šalyse, visuomet labai svarbu atsižvelgti į vietinę, tos šalies, kultūrą: elgesio normas, vertybes, elgseną, maistą, architektūrą, madą ir meną.

Contact!

Thank you for visiting alvyda.com website.
Thank you for taking the time to learn more about our products and services. For more information about our image consulting services, fees and special packages please contact:

+370 687 33462

alvydajasilionyte

Questions, advices, comments

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.