References
the book (in lithuanian)

Mūsų išvaizda, geros manieros ir tinkamas dalykinio protokolo taikymas gali tapti lemiamu veiksniu norint užmegzti ir palaikyti sėkmingus verslo santykius. Todėl esu tikras, kad ši knyga yra puikus asmeninis patarėjas kiekvienam, siekiančiam sukurti savo dalykinį stilių. Išsamūs patarimai, dėmesingas žvilgsnis į detales padės geriau save pristatyti skirtingomis situacijomis, suteiks daugiau pasitikėjimo savimi. Rekomenduoju šią knygą perskaityti visiems, siekiantiems tobulėti.

Andrius Pranckevičius

Vadovaujantis partneris, BALTICLAW

Dėkoju Jums už nuostabią knygą – jau spėjau rasti malonių perliukų.

Edis Galvonas

komercijos direktorius

Aš labai džiaugiuosi Jūsų knyga. Ją skaitau taip, kaip mėgstu skaityti: kiekvieną kartą vis kitoje vietoje. Tokiu būdu reikiamu metu reikiamą informaciją pasigaunu.

Valdemara

Labai dėkojame, išsamiai studijuojame. Knyga išties puiki, ji ne tik suteikia vertingų žinių (ir jau spėjo sugriauti kai kurias netikusias nuostatas), bet ir uždega troškimu pritaikyti jas savoje realybėje. Būtinai rekomenduosiu ir kitiems.
…užsisakiau dar vieną knygą. Noriu padovanoti savo dukterėčiai ir jos vyrui. Jie yra ekologinio ūkio ūkininkai,
bet mėgstamiausias jų užsiėmimas – rankdarbiai (mezgimas, siuvinėjimas, suvenyrų ir papuošalų kūrimas).
Ir, kad ir kaip būtų keista, meniškos prigimties žmogus, kuriantis gražius dalykus kitiems, visiškai nekreipia
dėmesio į save. Gal čia galioja pasakymas: kriaučius – nuogas, šiaučius – basas? Na, bet gera žinia ta, kad
šiandien pavartę Jūsų knygą nutarėme: reikėtų pastudijuoti, mes nieko neišmanome.
Sėdžiu dabar ir galvoju, juk tas išmanymas – tai ne vien tik taisyklių žinojimas, ar tai neturėtų būti duota iš aukščiau? O gal, kaip ir kalbant apie kiekvieną dalyką, imi domėtis sukaupta kitų patirtimi, užsiimi praktika ir ateina išmanymas?

Nijolė Kreizienė

…jau laikau Jūsų knygelę rankose. Pranoko visus lūkesčius!

Daiva Pugevičienė

Ši knygą bus mano naujojo įvaizdžio kūrimo pradžios taškas. Pagarbiai,

Vilma

Pagaliau prisiruošiau įsigyti Jūsų knygą, nes vis po ranka pakliūdavo kolegų turimos ar pasiskolindavau iš bibliotekų. Norėjau pasidžiaugti, kad knyga iš tiesų nuostabi, daugelį dalykų dėstydavau, tačiau vis reikėdavo rinkti iš skirtingų šaltinių, labai patogu tai turėti nuosekliai išdėstyta viename leidinyje, tuo labiau lietuvių kalba. Knyga pravers darbe, bus galima rekomenduoti ir studentams. Džiaugiuosi, kad darbuojatės ir teikiate gerų žinių apie įvaizdžio konsultantų darbą. Jūsų dėka ši profesija įgauna profesionalų atspalvį ir visuomenė pradeda suprasti apie įvaizdžio svarbą darbo ir asmeninėse srityse.

Olese Kekiene

Image designer, Style & fashion history lecturer

Jūsų patarimai labai padeda man darbe. Noriu padovanoti Jūsų knygą savo bendradarbei. Būtų labai malonu gauti knygą su Jūsų parašu.
Dėkoju.
Labai labai rekomenduoju nepraleisti progos įsigyti šios nuostabios knygos iš pačios autorės! Alvyda yra savo srities profesionalė ir daro didelę įtaką norintiems pasikeisti ir tobulėti!

Dalia Jurgelėnaitė

Asmenybės diktuoja madą. Nėra madoje „rašytų taisyklių“, yra mados raida, gerbianti istoriją ir atspindinti šiandienos gyvenimo būdą. Tačiau pasirinktas gyvenimo būdas kartais reikalauja žinoti ir laikytis tam tikrų visuomenės ir veiklos padiktuotų normų, taisyklių, aprangos kodų, protokolo nuorodų. Ši knyga, manau, bus geras, išsamus vadovas po dalykinės, protokolinės veiklos pasaulį, kuriame be profesionalios pagalbos lengva suklysti. Nuoširdžiai linkiu, kad visi sužinotumėte ir išmoktumėte panaudoti praktinius patarimus, kaip elgtis, rengtis, ir kad elgesio ar aprangos kodai, uniformos, taisyklės netaptų mūsų dvasine uniforma.

Jolanta Talaikytė

Kostiumo dizaino katedros profesorė, Vilniaus dailės akademija

Peržiūrėjau Jūsų knygą ir supratau, kad daug ko nežinau…

Valdemar Chorostin

Mokymų vadovas

Man labai patiko ši knyga. Daug sužinojau apie išvaizdos svarbą ir kaip atrodyti patraukliai, dalykiškai bei stilingai atsižvelgiant į savo figūrą, veido formą. Knygoje daug patarimų: kaip turint tik keletą drabužių komplektų suderinti garderobą, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis drabužius tiek moterims, tiek vyrams; kokie yra dalykinės aprangos stiliai; kaip pasiruošti dalykinei kelionei ir pan. Tikrai verta perskaityti.

Lineta Maslinkaitė

Man taip pat buvo malonu susipažinti. Pradėjau skaityti Jūsų knygą – labai laiku pateko į mano rankas. Galiu pasakyti, kad randu daug naudingos ir naujos informacijos. Ačiū!

Jurgita Vaitiekė

Rinkodaros ir viešųjų ryšių vadovė

Labai noriu Jums padėkoti už knygą, labai įdomu man ją skaityti, tikrai randu naudingų patarimų sau ir artimiesiems.

Justina

Lietuva man yra gimtieji namai, į kuriuos visuomet malonu sugrįžti. Manau, Bazelis (Šveicarija) – tai laikini namai. Tiesiog norėčiau, kad taip būtų. Jūsų knygą jau įpusėjau. Skaitau palengva, kartu stebėdama save, garderobą, spalvas ir aplinkinius. Atrandu įdomių dalykų. Norėčiau perskaityti visą knygą, kad galėčiau susidaryti bendresnę nuomonę. Kartu noriu padėkoti ir už nuostabią knygą. Kiekvieną vakarą kaip terapiją pasiskaitau po skirsnį ir nuolat atrandu kažką naujo, ką galiu pritaikyti sau.
Panašu, kad knyga man tarnaus dar nemažai laiko, kol perprasiu dalykinės išvaizdos ir etiketo pamokas. Pastebėjau, kad skaitydama knygą pradėjau labiau analizuoti savo apsirengimą, stebėti, kaip rengiasi kiti, o darbo dieną stengiuosi atrodyti profesionaliau. Mane labai sudomino tema apie švarką. Užsukusi į parduotuvę supratau, kad nusipirkti moterišką švarkelį nėra taip paprasta. Tai labai individuali drabužio detalė ir norint surasti tinkamą stilių reikia nemažai švarkų pasimatuoti. Lengviau nusipirkti bet kurį kitą drabužį, pavyzdžiui, palaidinę, sijoną, kelnes ar net suknelę, tik ne švarką.

Asta Ruzgytė

Ačiū Jums už nuostabų renginį ir bendravimą. Jau šiek tiek skaičiau Jūsų knygą, išties be galo įdomi ir naudinga bei informatyvi, manau, bus daug atradimų.

Gita Stonkienė

Sveiki. Jums rašo Jolita Rimeikienė, dėkoju už knygą, joje daug informacijos, tikrai verta dėmesio. Rekomendavau savo pažįstamiems. Norėčiau užsakyti dar vieną.

Jolita Rimeikienė

Ilgąjį savaitgalį pradėjau skaityti Jūsų knygą ir puoliau tvarkytis drabužių spintos. Mano vyras knyga taip pat labai patenkintas, teko tartis kada kas skaitys.

Giedrė Latvėnaitė

Šiuolaikiniame verslo pasaulyje dalykinė apranga atlieka vieną svarbiausių vaidmenų, ypač dalykinio protokolo paisymas yra svarbus tarptautiniuose santykiuose, kurie daugeliui tapo aktualūs dėl globalizacijos įtakos. Dažnas mūsų esame girdėję posakį: „Sutinka pagal drabužį…“, todėl svarbu ne tik tai, ką žinome, bet ir tai, kaip atrodome. Dalykinis stilius – tai visų pirma pagarba sau pačiam ir, žinoma, verslo partneriams. Ši knyga suteiks naudingų žinių ir verslo atstovams, ir politikams, ir žmonėms, kurie žino, kad dalykinis aprangos stilius – tai ne mada, kuri ateina ir išeina, o žinios, padedančios jaustis patogiai ir užtikrintai.

Rolandas Vilkončius

Televizijos laidų vedėjas

Dar kartą noriu padėkoti už knygą ir pasveikinti su tokiu, mano manymu, labai vertingu ir geru leidiniu. Knyga tikrai atrodo labai rimta, bet kartu labai suprantama ir prieinama visiems. Taigi linkiu sėkmės tolesniuose darbuose!

Aurelija Jusionienė

Skaičiau Jūsų knygą! Man, žinoma, labai patiko ir padarė įspūdį! Kai kuriais patarimais ir pati stengiuosi vadovautis.

Rūta Kuzavė

Knyga tikrai gera, naudinga ne tik vadovaujančiajam. Daug patarimų apie stilių, išvaizdą ir net priežiūrą. Visos dar neperskaičiau, bet, oho, aš sužavėta, nieko panašaus net girdėti neteko, viskas taip aiškiai ir smulkmeniškai, ir netgi nenuobodžiai (kokios būna dalykinės knygos). Man tikrai tos knygos reikia. Vis tiek nesiruošiu visą gyvenimą dirbti pardavėja. O gal ir sūnui prireiks visa tai žinoti. Tu šaunuolė!.. Daug darbo į šią knygą įdėjai! Ačiū!

Jolita Z.

Esu sužavėta Jūsų knyga, kurią draugė laimėjo viename VEIKLI renginyje, skaitau po truputį, nes tikrai daug naudingos medžiagos!

Laima Staknytė-Patinskienė

Įsigijau Jūsų knygą atsitiktinai. Užkliuvo ant stalo padėta knyga „Dalykinės išvaizdos vadovas“. Labai džiaugiuosi, kad būtent šią knygą „atsitiktinai“ pamačiau.
Mano manymu, ji yra šviečiamasis vadovėlis, kuriuo remdamiesi valstybės tarnautojai gaus informacijos, kaip reikėtų atrodyti, rengtis ir reprezentuoti ne tik savo darbovietę, bet ir Lietuvos valstybės tarnautojo vardą.

Agnė Mikalajūnė

Rašau, nes noriu pareikšti savo susižavėjimą Jūsų darbu ir žiniomis. Gyvendamas Lietuvoje perskaičiau Jūsų knygą ir į segtuvą susisegiau visus Jūsų straipsnius iš žurnalų ir interneto. Jūs darote didelę įtaką tam, kaip Lietuva atrodys ateity, o tai, mano manymu, labai svarbu.

Vitalijus

Pirmiausia nuoširdžiai dėkoju už knygą. Taip pat dėkoju už akimirkas… Be to, dėkoju už tai, kad esame.

Malonu, kad teko Jus sutikti, pajusti Jūsų nuoširdų gerumą (kaip kitaip būtų galima įvardinti Jūsų dovaną?).

Linkiu Jums spalvingo, lengvai krentančio rudeniško medžio lapo…

Petras

iš Adomo Mickevičiaus bibliotekos

Knyga „Dalykinės išvaizdos vadovas“ man padarė didelį įspūdį, vakar net užmigau bevartydama, bet varčiau ne 20 min., kaip buvau nusprendusi, o 1,5 val., gal net dar ilgiau… prieš miegą.

Vilma

Visais laikais ir visose šalyse vadyba sprendė tris svarbiausias problemas – vadovo, kaip motyvuoti dirbti ir darbuotojų santykių harmoniją.
Gerbiamas skaitytojau, prieš Jus knyga, kurioje nagrinėjamas vienas vadovų problemos aspektas – ne kaip
parinkti vadovą, ne kaip jį paruošti, ne jo asmeninių savybių labirintai, o kaip jis turi atrodyti. Iš tiesų, nuo jo
išvaizdos, pirmo įspūdžio, vadinamojo įvaizdžio, veiklos sėkmė priklauso kur kas labiau, nei kartais apie tai
susimąstome.
Vadybos, taip pat ir įvaizdžio, problemos yra universalios, tačiau kiekvienas laikotarpis ir kiekviena šalis kartu
su savo kultūra pateikia tam tikrų pakeitimų. Verstinės literatūros šiuo klausimu gausu, tačiau su mūsų šalies
niuansais – tai pirmas kūrinys. Ir jeigu kas nori siekti karjeros, savo organizacijos sėkmės ar tenka atstovauti
mūsų šaliai – ši knyga gali būti naudingas patarėjas.

Doc. dr. Romualdas Razauskas

Vakar skaičiau knygą. Tai aktuali knyga kiekvienam save gerbiančiam piliečiui… Būtinai ją rekomenduosiu draugams, juolab kad daugelis jų – knygų mėgėjai, tarp mūsų – nerašyta tradicija dovanoti knygas. Taigi, manau, tokia knyga bet kam būtų puiki dovana!

Birutė

Dėkoju už gerą žodį. Man irgi buvo staigmena ir malonu susitikti fotografijos srityje. Tikiuosi, kad ateityje dar susitiksime ir padarysime vertų dėmesio darbų! Dėkoju už knygą, kurią pradėjau vartyti, ir turiu pasakyti, kad tikrai nesitikėjau, kad joje bus tiek visokių įdomybių iki svarbiausių smulkmenų!

Mindaugas Žiukas

Dėkoju. Laukiu, kol galėsiu perskaityti knygą. Labai įdomu. Džiugu, kad ji išleista. Manau, tokia knyga yra aktuali visoms kartoms, tiek gimusioms nepriklausomoje, tiek sovietinėje Lietuvoje.

Mindaugas Požarskas

Vadovėlis sau, draugui, artimajam, kolegai. Kiekvienas išsilavinęs žmogus turėtų ją turėti. Gavau net autorės autografą! Tuo labai džiaugiuosi 🙂

Agnė

Dėkoju už operatyvų bendradarbiavimą ir knygą, kuri, manau, pravers ne tik man, bet ir mano vaikams.

Renata

Dėkui. Puikus praktinių taisyklių rinkinukas. Nedažnai reikia tokios informacijos, tačiau kai jos prireikia, dauguma už galvos susiėmę neranda, nes viskas aprašyta skirtinguose šaltiniuose…
O šią knygą kiekviena šeima turėtų turėti savo namų bibliotekoje. Pravartu net kartais prisiminus perversti ir pasikartojant aptarti mintis, kurios dėstomos knygos pradžioje…

Vaidotas Matutis

Turiu ir negaliu atsidžiaugti ją įsigijusi. Knyga skirta bet kokio rango veikliems ir karjeros siekiantiems (ar jau pasiekusiems) žmonėms, tikrai ne protokolo žinovams (jiems, manau, būtų per mažai informacijos). Dirbu universitete, esu jauna dėstytoja, tad man solidžiai atrodyti tiesiog būtina, taip daug geriau jaučiuosi, mane vertina ir priima visai kitaip. Įsigijusi knygą, pakeičiau visą savo garderobą. Esu įsitikinusi, kad profesionali, tinkama, nepriekaištinga išvaizda pakelia žmogų į aukštesnį lygmenį, jis atrodo solidesnis, patikimesnis, taip pat kuria gerą įmonės vardą. Aš esu už nepriekaištingą, solidžią išvaizdą.
Pagal A. Jasilionytę, violetinės (ar dar kokios kitos spalvos) pėdkelnės yra netoleruotinos ir neprofesionalios išvaizdos pavyzdys.

Jazira

QUOTE(ICJ @ 2009 08 29, 15:22), www.supermama.lt

Contact!

Thank you for visiting alvyda.com website.
Thank you for taking the time to learn more about our products and services. For more information about our image consulting services, fees and special packages please contact:

+370 687 33462

alvydajasilionyte

Questions, advices, comments

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.