TRAIN THE TRAINER
INDIVIDUALUS MOKYMAS IR KONSULTAVIMAS

TRAIN THE TRAINER“  12 DIENŲ/12 MĖN. PROGRAMA

Kam skirtas: stilistams, garderobo konsultantams, garderobo stilistams, įvaizdžio specialistams, grožio specialistams ir asmenims, siekiantiems asmeninio tobulėjimo.

Galite programą baigti Jums priimtinu tempu ir laiku arba galite pasirinkti  sau aktualią temą ir rezervuoti datą individualiam mokymui.

Jei bus klausoma pasirinkta „X“ tema – sertifikatas bus išduotas, jog išklausyta pasirinkta „X“ tema ir atliktos praktinės užduotys.

 

1 diena – Įvaizdis ir asmenybės tipologija. Įvaizdžio konsultanto veiklos pagrindai. Praktika

1 diena – Moterų išvaizda ir garderobo kūrimo pagrindai. Praktika.

1 dienų – Vyrų išvaizda ir garderobo kūrimo pagrindai.  Praktika.

1 diena – Aksesuarai, derinimas, kostiumo išbaigimas, asmenybės atskleidimas. Praktika

1 diena – Spalvų psichologija. Praktika.

1 diena – Prisižiūrėjimas ir gyvenimo būdas. Praktika.

1 diena – Darbas su klientu ir individualus konsultavimo modelis. Praktika.

1 diena  – Seminaro kūrimas ir programos aprašas. Praktika.

1 diena – Pristatymo ir prezentacijos menas. Praktika.  

1 dienų – Etiketo ir protokolo pagrindai. Kūno kalba. Praktika.

1 diena – Tarptautinis protokolas ir kelionės etiketas. Praktika.  

1 diena – Savo verslo kūrimas ir populiarinimo strategija (brandingas).Praktika.

 

(Būtina turėti patirties įvaizdžio konsultanto, stilisto ar apipirkėjo, grožio specialisto žinių ir pagrįsti dokumentais).  

Po mokymo 3 mėnesius galėsite kreiptis patarimų ir sulaukti nemokamos konsultacijos telefonu; el.paštu. ar abiem pusėms tinkančiu laiku – individualiame susitikime.

„Noriu jums dar kartą padėkoti už jūsų laiką ir visą pasidalintą informaciją. Pabaigusi kursus Singapure ir sugrįžusi į Japoniją supratau, kiek daug iš tikrųjų man davė jūsų nuoširdūs patarimai, profesionali mokymo medžiaga ir jūsų asmenine patirtis. Man didžiule garbė, jog turėjau galimybę mokytis iš Jūsų!“  Jūratė Stasiūnaitė, modelis, įvaizdžio konsultantė, interjero dizainerė, Juria Style įmonės savininkė,Tokijas

 

Rezervuokite sau vietą [email protected]

Alvyda Jasilionytė, sertifikuota AICI, FLC įvaizdžio konsultantė–trenerė, meno kuratorė, lektorė, knygų autorė, turinti 24 m. profesinės veiklos patirtį.  Dėstė  Verslo vadybos akademijoje (dabar K. Simonavičiaus universitetas) Verslo etiką  lietuvių ir anglų k.  Dėsto VDA (Vilniaus dailės akademijos) Kostiumo katedroje kursą „Pažangi mada“, VDA UNESCO Kultūros vadybos ir kultūros politikos katedroje „organizacijos įvaizdžio kūrimą“, prisidėjo rengiant Įvaizdžio stilisto programą MARKO (Marijampolės kolegijai) ir dėstė šiuos dalykus: „Garderobo formavimo pagrindai“, „Protokolo ir etiketo pagrindai“, „Socialiniai vaidmenys ir darbas su klientais“.  

Veda seminarus dalykinio etiketo ir protokolo, organizacijos įvaizdžio formavimo, profesionalios išvaizdos, svetingumo ir dėmesingo aptarnavimo, prisistatymo ir bendravimo temomis valstybinio sektoriaus  ir privačių įmonių darbuotojams . Konsultuoja  ir pataria stiliaus,  įvaizdžio ir profesinės karjeros klausimais. Daugelio TV laidų viešnia, straipsnių autorė, lektorė, filantropinės iniciatyvos pradininkė „Mandagumas – svarbus“.  Knygų „Dalykinės išvaizdos vadovas“, „Kaip elgtis teatre“, „Kaip elgtis prie stalo“ ir mini siužetų  „Kaip elgtis gatvėje“, „Kaip elgtis transporte“ autorė.

Susisiekime!

Dėkui, kad apsilankėte mūsų puslapyje www.alvyda.com ir skyrėte laiko susipažinti. Išsamesnės informacijos apie įvaizdžio konsultaciją, kainą ir specialius pasiūlymus prašome kreiptis:

+370 687 33462

alvydajasilionyte

KLAUSIMAI IR PASIŪLYMAI:

Krepšelis Prekė pašalinta Pridėti iš naujo
  • Prekių krepšelyje nėra